• Deutsch
  • English
top_image

Kontakt

ECO Parkett
Luxemburgerstrasse 282c
50937 Köln

fussboden@ecoparkett.eu
Biuro: +49 221 94194102
Pawel Urbaniak (Właściciel) +49 15207450625
Katarzyna Przyborowska (Office Manager) +49 172 9523691

Godziny otwarcia:
Dni robocze 8:00-17:00

 

Doradztwo:

Podłoga nadaje klimatu pomieszczeniom. Znalezienie odpowiedniego wyposażenia wnętrza nie należy do najłatwiejszych decyzji, gdyż podjemowana jest raz na długie lata. Chętnie pomożemy Państwu w tym zadaniu. Na wszelkie pytania związane z podłogą jesteśmy otwarci.

Sprzedaż:

ZADOWOLOENIE naszych klienów jest u nas napisane wielkimi literami. Chcemy Państwu zaoferować wymarzoną podłogę. Nasi producenci oraz dostawcy, stacjonujący w różnych miejscach, dysponują szerokim wachlarzem produktów, które mogą Panstwo obejrzeć. Na Państwa życzenie możemy zamówć dla Państwa wzorniki, które mogą Państwo zabrać do domu, lub też do sklepu meblaskiego, żeby lepiej dopasować Państwa wzmarzoną podłogę.

Położenie podłogi / Serwis

Nasz doświadczony personel chętnie położy Państwu podłogę. Na wykonane przez nas prace dajemy gwarancję na podstawie praw zapisanych w VOB (Niemieckie Znormalizowane Warunki Zlecenia i Wykonania Robót Budowlanych). Oczywiście możemy również dostarczyć Państwu parkiet do domu, oraz fachowo poradzić jak ułożyć parkiet samodzielnie. Mogą Państwo śmiało korzystać z naszego sewisu, zgodnie z Państwa życzeniem.

Pielęgnacja:

Pielęgnacja podłogi, szczególnie w temacie parkietu jest bardzo ważna. Tylko odpowiednia dbałość pozwoli Państu cieszyć się jej jakością oraz pięknem przez długie lata. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie wszelkich pytań dotyczących czyszczenia i pielęgnacji.

Designed and Development by WiDI ART Studio